دارالترجمه ترکی : دارالترجمه رسمی دانش با داشتن مترجم رسمی ترکی استانبولی در کوتاهترین زمان خدمات ترجمه رسمی ترکی استانبولی را ارائه می دهد، از آنجا که جهت انجام امور گوناگون در کشور ترکیه نیاز به ترجمه رسمی مدارک خود دارید، این دارالترجمه در کوتاهترین زمان با کیفیتی عالی این خدمت را برای شما فراهم میکند، از آنجا که ترجمه ها نیاز به تائید دارد، اینکار توسط نماینده معتمد دارالترجمه ممکن می شود.

ترجمه ترکی استانبولی : ترجمه ترکی استانبولی مدارک جهت ارائه و استفاده در کشور ترکیه مورد نیاز است، با توجه به نزدیکی کشور ترکیه و هزینه های نسبتا پایین آن ، این کشور مقصد مناسبی برای افرادی است که قصد تجارت ،تحصیل، مهاجرت، کار ، یا زندگی را دارند.

ترجمه ترکی : زبان رسمی کشور ترکیه ، ترکی استانبولی بوده و کلیه مدارک در آن کشور به این زبان صادر میگردد، لذا جهت ارائه مدارک به کشور ترکیه نیاز به ترجمه آن دارید، ترجمه های شما توسط مترجم معتمد وزارت خارجه انجام و تهیه میگردد.

سفارت ترکیه : سفارت ترکیه در ایران به نشانی تهران، چهارراه استانبول از یکشنبه تا پنجشنبه آماده ارائه خدمات میباشد. جهت تائید مدرک بایستی مدارک را به زبان ترکی استانبولی ترجمه، پس از اخذ تائید دادگستری و وزارت امور خارجه به سفارت مراجعه کنید، بعد از پرداخت هزینه کنسولی میتوانید مدارک خود را تائید شده دریافت نمایید، لازم به توضیح است مدارکی که در کشور ترکیه صادر میشود جهت ارائه به سازمان ها در ایران باید به تائید سفارت ایران در کشور ترکیه برسد.خدمت تائید سفارت ترکیه  در ایران در این دارالترجمه فراهم شده است.

لیست سفارتخانه ها

تائید سفارت ترکیه : مدارک ترجمه و تائید شده قابل تائید توسط سفارت می باشند، این دارالترجمه این خدمت را برایتان فراهم ساخته ، تائید سفارت مدارک شما توسط نماینده معتمد این دارالترجمه انجام میگیرد، ما زمان را بنفع شما مدیریت میکنیم.

ترجمه فوری ترکی : در صورتی که برای ترجمه مدارکتان زمان کمی دارید، ما این خدمت را به شما ارائه میدهیم ، در کوتاهترین زمان ترجمه مدارک شما را آماده میکنیم